To czysta przyjemność fotografować tak usytuowane i tak dopieszczone wnętrza. Stodoła Majołka prowadzona przez Olę i Tomka, to miejsce do wynajęcia w Górach Izerskich. Idealne aby odpocząć od miasta lub zrelaksować się po aktywnym czasie w górach.

Pogoda dopisała idealnie! Naturalne światło nie zakłamuje wizualnego odbioru miejsca. Tak jak sfotografowałam Stodołę, tak zobaczą ją kolejni odwiedzający goście. Nie ma tu więc mowy o nieprzyjemnym rozczarowaniu, gdy wyretuszowane zdjęcia z oferty internetowej nie pokrywają się z rzeczywistością.

Zadaniem tego zlecenia było nie tylko przedstawienie standardów pokojów Majołki. Dla właścicieli ważnym aspektem było pokazanie klimatu Stodoły. Z tego względu zaproponowałam również zdjęcia o różnych porach dnia.

Poza standardowym pakietem zdjęć pomieszczeń powstały też zdjęcia Stodoły o poranku, ze wschodem słońca i poranną rosą, oraz zdjęcia podczas zachodu, które oddają klimat wieczornego relaksu na tarasie przy genialnym oświetleniu.

Na zdjęciach nie zabrakło również kwiatów, co jest ważnym elementem ponieważ właścicielka Ola, dba o kwietne dekoracje nie tylko dla potrzeb sesji, ale przez cały okrągły rok dla swoich gości.

Aby pokazać usytuowanie Stodoły w miłym i cichym miejscu z dala od centrum miasta powstało również kilka dronowych ujęć.

Content zdjęciowy posłużył publikacjom w kanałach social media Stodoły, jak również wzbogacił stronę internetową.